pyramida

Parkování pro Vás již nikdy nebude znamenat problém! Oceněná mobilní parkovací aplikace eParkomat Vám pomůže najít to nejlepší parkovací místo na ulici, nebo komerčních parkovištích. Pro uživatele Chytrého auta od T-Mobile eParkomat přináší pohodlí, včetně automatické uživatelské interakce.

Hledejte parkování! Nalezněte své parkovací místo na ulicích, komerčních i dalších typech parkovišť.

Plaťte pohodlně! Využijte bezpečných a jednoduchých bezhotovostních plateb na pražských parkovacích zónách a komerčních parkovištích.

Buďte navigováni! Využijte Vaší oblíbené navigace pro cestu k parkovišti i zpátky ke svému autu.

Propojte Vaší eParkomat aplikaci s řešením Chytrého auta od T-Mobile! Získejte informace o dostupnosti pouličního parkování, chytré notifikace a hlídání expirace Vašeho parkování.

FAQ / Nápověda

K čemu aplikace eParkomat slouží?

Aplikace eParkomat má za úkol Vám pomoci s nalezením nejvhodnějšího parkování na ulici nebo v komerčních a městských parkovištích v České republice. Na vybraných parkovištích a zónách placeného stání umožňuje aplikace rovněž zaplatit bez nutnosti chodit k automatu.
Při projpojení s produktem Chytré Auto od T-Mobile získáte možnost využití prémiových služeb.
 • Automatizovaná detekce stavu automobilu
 • Automatické notifikace při zaparkování
 • Dostupná predikce parkovacích kapacit na ulicích
 • Kde aplikaci eParkomat stáhnu?

  Aplikace eParkomat je dostupná na oficiálních storech pro všechna mobilní zařízení na platformách Android a Apple (iOS).

  Kolik za aplikaci zaplatím?

  Aplikace je poskytována v základní verzi zdarma. Postupně pro Vás připravujeme nové premiové i nepremiové funkce, aby se Vaše parkování stalo příjemnou záležitostí.

  Kde můžu s aplikací platit za parkování?

  Platit můžete na nových pražských parkovacích zónách a na 13 komerčních parkovištích. Na rozšíření možnosti plateb každý den intenzivně pracujeme. Pokud se chcete dozvědět více o nových místech, kde lze zaplatit, sledujte nás na sociálních sítích Facebook, nebo Twitter!

  V aplikaci mi chybí parkovací zóny v mém městě…

  Na postupném rozšíření do všech ostatních měst intezivně pracujeme. Postupně přibývají informace o městech nad 50 000 obyvatel, v rámci hlavního města Prahy jsou dostupné informace jak o zónách tak i o platbách.

  V aplikaci se vyskytla chyba, uvedená informace nesedí…

  Jelikož jsme na začátku, budeme rádi, když nás na podobnou situaci upozorníte. Informovat nás můžete přes kontaktní formulář na www.eparkomat-app.cz, nebo přímo z aplikace, kde je možné vyvolat kontaktní formulář pro hlášení chyby zatřesením telefonem.

  Návody & Manuály

  Úvodní obrazovkaHlavní menuParkovací zónyHledání parkováníKomerční parkovištěTady parkujiPrefence hledání
  ÚvodMenuParkovací zónyHledáníKomerční parkovištěTady parkujiNejbližší a oblíbné