To nejlepší parkování pro Vás!

eParkomat Vám přináší to nejlepší parkování. S námi vždy víte, kde se dá parkovat a jaká je nejvhoděnší doba k parkování.

Mobilní aplikace eParkomat

Parkování pro Vás již nikdy nebude znamenat problém! Oceněná mobilní parkovací aplikace eParkomat Vám pomůže najít to nejlepší parkovací místo na ulici, nebo komerčních parkovištích. Pro uživatele Chytrého auta od T-Mobile eParkomat přináší pohodlí, včetně automatické uživatelské interakce.

Vyberte ulici, kde chcete zaparkovat

Přímo na mapě najděte místo, kde chcete parkovat. Použít můžete také vyhledávání. Dostupnost parkování v daném míste je naznačena přímo na mapě. Aplikace vám také doporučí vhodnější ulici, kde zaparkovat.

Použijte svou oblíbenou GPS navigaci

Nenutíme Vás k použití konkrétní navigace. Prostě si zvolte tu, kterou denně používáte. eParkomat mluví s navigacemi Waze, Google Maps, Sygic, Navigon, Here We Go a Apple Maps. Užijte si jízdu!

Zaparkujte a jednoduše zaplaťte

Potom co najdete své místo, prostě jen zaparkujte své auto (při použití T-Mobile Chyté Auto dochází k parkování automaticky) a jednoduše za parkování zaplaťte.

Propojte Vaší eParkomat aplikaci s řešením Chytrého auta od T-Mobile! Získejte informace o dostupnosti pouličního parkování, chytré notifikace a hlídání expirace Vašeho parkování.

FAQ / Nápověda

K čemu aplikace eParkomat slouží?

Aplikace eParkomat má za úkol Vám pomoci s nalezením nejvhodnějšího parkování na ulici nebo v komerčních a městských parkovištích v České republice. Na vybraných parkovištích a zónách placeného stání umožňuje aplikace rovněž zaplatit bez nutnosti chodit k automatu.
Při projpojení s produktemChytré Auto od T-Mobile získáte možnost využití prémiových služeb.
 • Automatizovaná detekce stavu automobilu
 • Automatické notifikace při zaparkování
 • Dostupná predikce parkovacích kapacit na ulicích
 • Kde aplikaci eParkomat stáhnu?

  Aplikace eParkomat je dostupná na oficiálních storech pro všechna mobilní zařízení na platformách Android a Apple (iOS).

  Kolik za aplikaci zaplatím?

  Aplikace je poskytována v základní verzi zdarma. Postupně pro Vás připravujeme nové premiové i nepremiové funkce, aby se Vaše parkování stalo příjemnou záležitostí.

  Kde můžu s aplikací platit za parkování?

  Platit můžete na nových pražských parkovacích zónách a na 13 komerčních parkovištích. Na rozšíření možnosti plateb každý den intenzivně pracujeme. Pokud se chcete dozvědět více o nových místech, kde lze zaplatit, sledujte nás na sociálních sítích Facebook, nebo Twitter!

  V aplikaci mi chybí parkovací zóny v mém městě…

  Na postupném rozšíření do všech ostatních měst intezivně pracujeme. Postupně přibývají informace o městech nad 50 000 obyvatel, v rámci hlavního města Prahy jsou dostupné informace jak o zónách tak i o platbách.

  V aplikaci se vyskytla chyba, uvedená informace nesedí…

  Jelikož jsme na začátku, budeme rádi, když nás na podobnou situaci upozorníte. Informovat nás můžete přes kontaktní formulář na www.eparkomat-app.cz, nebo přímo z aplikace, kde je možné vyvolat kontaktní formulář pro hlášení chyby zatřesením telefonem.